5 ЧЕСНИХ причин вчити англійську, якщо ти в Європі

Давай начистоту. Вивчити англійську - це потрібно саме тобі, а не твоєму майбутньому керівнику, який запропонує високооплачувану роботу в Європі.
Також май на увазі, твоя англійська потрібна не адміністратору готеля в Барселоні, якому ти намагаєшся пояснити, який номер забронював тиждень тому. І не лікареві в Афінах, до якого ти раптом потрапив із нездужанням.

Англійська потрібна саме тобі, коли ти знайомишся зі своєю чарівною майбутньою дружиною десь на романтичних вуличках Венеції, або коли ти везеш дітей відпочивати в Діснейленд у Парижі.

Завжди, у всіх ситуаціях це потрібно саме ТОБІ - щоб тебе розуміли.

Знання англійської мови в рази збільшує твої шанси комфортно жити й успішно працювати в будь-якій країні Європи, тому що:

▫️нею володіє близько 35 % європейського населення, зокрема фармацевти, інженери, лікарі, соціальні працівники, персонал ресторанів тощо. І, як ти напевно помітив, це офіційна мова світового авіасполучення;

▫️більшість великих компаній висуває до претендентів загальну вимогу - володіння англійською, яка вже стала мовою торгівлі та міжнародного бізнесу. До речі, три чверті листів й телеграм в усьому світі пишеться англійською;

▫️носії англійської поки що не так успішно й активно вивчають твою рідну мову, щоб налагодити вашу комунікацію, а отже, треба працювати на випередження;

▫️28 % усіх книжок у світі публікується англійською, і нею ж зберігається близько 90 % інформації в інтернеті;

До речі, в недалекому майбутньому англійська може отримати статус офіційної ділової мови в Україні. Відповідний законопроект вже розробляється.

І ще одна важлива причина, хоч і шоста за рахунком:

Ти втомився чекати, коли вже перекладуть нову серію улюбленого серіалу і хочеш дивитися його в оригіналі.

Які ще потрібні причини, щоб просто сьогодні почати вчити англійську?

До того ж зараз можна записатися на пробне безкоштовне заняття!