Уяви, що англійську ти вже знаєш.

Що зміниться у твоєму житті?

Давай помріємо разом. Хоча - чого ж помріємо? Заплануємо!
Отже, тепер, коли ти вивчив англійську:

На яку роботу ти тепер зможеш влаштуватися?

Пам'ятаєш ті вакансії, які сподобалися тобі зарплатньою, завданнями, колективом, але ти так і не надіслав резюме? Тому що там була потрібна англійська. Тепер ти можеш обирати будь-яку з тих чи навіть кращіх вакансій.

Можливо, тепер ти нарешті наважишся масштабувати свій бізнес і будеш продавати за кордон?

Тобі з англійською відкривається не тільки український ринок, який уже знає і цінує твій продукт, а й уся Європа. Ти ведеш переговори сам, без перекладача, розумієш тонкощі ситуації, вмієш презентувати свою продукцію максимально ефективно. І як наслідок, швидкість, якість і бюджет твоїх угод зростають.

А ще зараз ти зможеш заговорити англійською з тією людиною, яка тобі подобається, навіть, якщо ви познайомилися в Мілані або в Празі. Ти можеш побудувати ті стосунки, про які давно мріяв, і не переживати про мовний бар'єр.

Тепер ти впевнено робиш покупки на англомовних сайтах, читаєш і дивишся світові новини та робиш свої власні висновки, проводиш затишні вечори, вмикаючи улюблені фільми в оригіналі.

Що ще? Спробуй відповісти собі на наступні питання максимально відверто:

- Як ще змінилося б твоє життя, коли англійська перестала бути проблемою?

- Які люди з'явилися б у твоєму колі спілкування?

- Наскільки збільшився б твій кругозір і обсяг можливостей?

- Як зріс би рівень твоїх мрій?


Бачиш? Світ може стати набагато більшим, яскравішим, комфортнішим, цікавішим, багатішим - варто лише зробити один клік: записатися на пробний урок англійської.

Який, завдяки нам, перестане бути для тебе проблемою.

Щоб потрапити на безкоштовне заняття та подивитися, що і як, тисни на кнопку та проходь короткий тест. Далі ти зможеш записатися на пробне безплатне групове заняття!